Web sitemiz, “bilgilenme hakkı” çerçevesinde hayatta kalma ve doğal yaşam hakkında bilgi vermektedir.

Bu sitedeki bilgiler hakkında yayıncı/yazar/editör ya da hak sahibi sorumluluk kabul etmez. Hayatınızın tehlikede olduğunu düşünüyorsanız lütfen resmi kanallarla irtibata geçin.

Web sitemize, içinde yer alan herhangi bir çalışmaya ve/veya unsura link verilebilir.

Bu sitede yer alan tüm çalışmaları, okuyabilir veya bu çalışmalardan kaynak gösterme suretiyle alıntı yapabilirsiniz. Şahsen yararlanma izni, hiçbir koşulda “telif hakkı lisansı veya devri”şeklinde yorumlanamaz. Yukarıda belirtilen çalışmaların telif hakları saklıdır ve aynen kullanılması yazılı izne tabidir.

Web sitemizde yer alan çalışmaların/bilgilerin eksiksiz ve doğru bilgi içerdiği garanti edilmez söz konusu çalışma ve bilgiler sitemizin tavsiyesi olarak nitelendirilemez. Bu bilgilerden yararlanılması, hukuki sorumluluk doğurmaz.

Web sitemizde yer alan bilgilerden yola çıkarak yaşayacağınız tecrübeler şahsınızı bağlamaktadır, bilgilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız lütfen kullanmayın.

Bu sitenin, bir kısmı ya da tamamı herhangi bir yolla (yazılı çıktı alma, diske kaydetme, başka bir siteye yerleştirilme, herhangi başka bir şekilde indirme gibi yollarla) kopyalanamaz, (kopyalarının dağıtımı dâhil olmak üzere), çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayımlanamaz, ödünç verilemez ve içeriği değiştirilip tahrip edilemez.

Bu sitenin güvenliğini ihlal etmek ya da ihlale teşebbüs etmek, site veya unsurlarını hukuka aykırı olarak kullanmak, toplu ticari reklam ve spam mesaj göndermek yasaktır.